Sunku patikėti: į moterų rinktinę pakviesta 14-metė mergaitė iš Klaipėdos…

Sunku patikėti: į moterų rinktinę pakviesta 14-metė mergaitė iš Klaipėdos…

Pirmajame Lietuvos moterų ledo ritulio čempionato ture specialistų dėmesį atkreipė klaipėdietė Viltautė Jasinevičiūtė.

Šalies moterų rinktinės vadovai pakvietė „Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokyklos auklėtinę į kandidačių treniruočių stovyklą.

V. Jasinevičiūtei į Elektrėnus pavyko atvykti tik paskutinę stovyklos dieną. Pakako treniruočių pobūdžio varžybų, kad uostamiesčio sportininkė būtų pakviesta į Lietuvos rinktinę, kuri gruodžio 2–5 d. žais tarptautiniame turnyre Vilniuje. Lietuvės po du kartus susitiks su ukrainietėmis ir estėmis.

14-metė V. Jasinevičiūtė bus jauniausia rinktinės narė. Mūsų šalies ekipos garbę gins ir daugiau klaipėdiečių – vartininkė Viltė Beličenkaitė, gynėja Karina Lukina, puolėjos Julija Melnikova ir Klara Miuller.

V. Jasinevičiūtė iššūkių nesibaido. Yra dalyvavusi ir užsigrūdinusi mergaičių ledo ritulio stovyklose Švedijoje ir Latvijoje. Tačiau moterų turnyras – pirmasis jaunosios klaipėdietės karjeroje.

Stovykla Elektrėnuose ir turnyras Vilniuje – pasirengimo planetos pirmenybėms etapai. Balandžio 4–10 d. Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė dalyvaus pasaulio moterų ledo ritulio IIIA diviziono čempionate Bulgarijoje, kuriame be šeimininkių, dar laukia varžovės iš Ukrainos, Belgijos, Rumunijos ir Honkongo.

Ar V. Jasinevičiūtė vyks į Bulgariją, priklausys nuo pačios klaipėdietės, jos pasirodymo pirmosiomis gruodžio dienomis Vilniuje.

Treneris Audrius Kancleris įsitikinęs, kad „Klaipėdos Baltijos“ mokyklos ugdytinė, nepaisant jauno amžiaus, „gali įsikibti“ į rinktinę ilgam laikui.