NVLRL U-13

NVLRL U-13
Šeštadienį atkaklus mūšis vyko Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje, kurioje lazdas sukryžiavo dviejų uostamiesčio ledo ritulio mokyklų – „Klaipėdos Baltijos“ ir „Klaipėdos“ komandos, rungtyniaujančios šalies 13-mečių pirmenybėse.
Susitikimą geriau pradėjo „baltijiečiai“. Jau 2-ąją min. Igoris Gerasimovas pasiuntė ritulį į „Klaipėdos-2“ ekipos vartus. Ir tai buvo vienintelė rezultatyvi ataka pirmajame kėlinyje.
Panašus scenarijus pasikartojo antrajame kėlinyje. 19-ąją min. Fausto Žadeikio metimas, padvigubinęs „Klaipėdos Baltijos“ persvarą, taip pat buvo vienintelis per 15 min.
Viskas apsivertė aukštyn kojomis trečiajame kėlinyje. Kone lemiamos buvo dešimt sekundžių, per kurias „Klaipėda-2“ ne tik sušvelnino skirtumą, bet ir išlygino rezultatą – 2:2. 36-ąją min. taiklūs buvo Miroslavas Barusevičius ir Aleksandras Melnikovas.
Negana to, nepraėjus nė minutei ritulys trečią kartą įskriejo į „Klaipėdos Baltijos“ stačiakampį. Pasižymėjo Jakovas Matvejevas. O dar po pusantros minutės Majus Montvydas padidino „Klaipėdos-2“ komandos pranašumą.
Per likusį laiką nė vienai iš ekipų nepavyko pelnyti įvarčio.
„Klaipėdos Baltija“ – „Klaipėda-2“ 2:4 (1:0, 1:0, 0:4).
Įvarčiai: 2 min. I. Gerasimovas (KB) – 1:0; 19 min. F. Žadeikis (KB) – 2:0; 36 min. M. Barusevičius (K) – 2:1; 36 min. A. Melnikovas (K) – 2:2; 37 min. J. Matvejevas (K) – 2:3; 39 min. M. Montvydas (K) – 2:4.