Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta !!!

Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo diena paminėta !!!

Lietuvos nepriklausomybès atkūrimo dieną,ledo ritulio mokykla”Klaipėdos Baltija”pažymėjo draugiškomis varžybomis su kaimynais iš Latvijos.Į svečius buvo pakviestos tris vaikų amžiaus grupės iš Liepojos.

Pirmieji ,surėmė ledo ritulio lazdas, patys jauniausieji 2011-2012m.m.gim. mūsų mokyklos auklėtiniai.Įtemptoje kovoje,4-3 nugalėjo savo bendraamžius iš Latvijos.

Po šių rungtynių,dvikovą pradėjo 2010m.gim.vaikų komandos.Rungtynės buvo žaidžiamos per visą ledo ritulio aikštelę.Ir vėl ,mūsų mokyklos auklėtiniai buvo stipresni už Latvijos ledo ritulininkus,įveikdami rezultatu 4-0. Įvarčius mušė: B.Butkinas 3,A.Pocius 1.Draugiškų rungtynių maratoną uždarė 2009m.gim.vaikų komanda.Rungtynės taip pat,buvo žaidžiamos per visą ledo ritulio aikštelę.Sunkioje dvikovoje, geriau sekėsi Lietuvaičiams,rezultatu 4-3 nugalėjo Liepojos ledo ritulininkus.Įvarčius mušė:M.Montvydas 2,V.Jasinevičiūtė 1,S.Kleengsang 1. Štai taip ,Lietuvos nepriklausomybès atkūrimo dieną , paminėjo vaikų ledo ritulio mokykla”Klaipėdos Baltija”