Karantinas paragino sportuoti kitaip!!!

Karantinas paragino sportuoti kitaip!!!

Buvau prieš riedučius ir dabar esu prieš riedučius, kadangi skiriasi čiuožimo technika“, – sako Klaipėdos ledo ritulio klubo „Baltija“ vadovas Audrius Kancleris, subūręs vaikus į ledo treniruotes… be ledo. Vaikai keliskart per savaitę „ginkluoti“ lazdomis į vartus taiko kamuoliuką važinėdami riedučiais. Uostamiestyje veikia trys vaikų ledo ritulio klubai. Tokiu būdu treniruojasi du iš jų – „Baltija“ ir „HC“.Ketvirtadienio vakarą skirtingų klubų vaikai rinkosi į treniruotes, avėsi riedučius ir į rankas pasiėmę lazdas laukė sporto pradžios.

„Po karantino labai linksma grįžti į sportą, norėtųsi žaisti visą vasarą. Ir su riedučiais, ir ant ledo. Lengviau su riedučiais, nes dabar naujai išpiltas ledas, labai kietas, kai atėjom pirmą kartą ant tokio ledo, atrodė, kad išvis pirmąkart čiuožėm“, – sakė jaunasis ledo ritulininkas Bernardas.

„Lengviau vis tiek ant ledo, nes visąlaik treniravomės ant ledo, o riedučiais tik neseniai pradėjom“, – antrino Viltautė. Riedučiais ji karantino metu ėmė treniruotis ir namuose.„Man lengviau su riedučiais, daugiau pasportuoju“, – paklaustas apie treniruotes sakė Saidas.

Klubo „Baltija“ vadovas A.Kancleris sako ilgą laiką buvęs prieš treniruotes su riedučiais ir dabar jo nuomonė nepasikeitė, mat čiuožimo technika ant asfalto ir ledo skiriasi, tačiau situacija privertė ieškoti kitokių būdų sportuoti ir kitaip leisti laisvalaikį su klubo ugdytiniais.Ledo arenos neturim, pramogų centrai uždaryti, nutarėme pabandyti. Kadangi sąlygos yra įtemptos, reikia laikytis atstumo, negali daugiau kaip 20 vaikų uždarose patalpose treniruotis, nusprendėm čia išbandyti, vaikams labai patiko“, – pasakojo A.Kancleris.

Anot trenerio, po karantino vaikai į treniruotes grįžo išsiilgę vieni kitų, tad sportuoja su entuziazmu. Net ir pasibaigus treniruočių laikui, po valandos ar net dviejų nenori palikti aikštelės. „Gal ir gerai tas karantinas. Spyris. Ir tėvai suprato, kas yra trenerio duona, reikėjo asmeniškai vaikus mokyti“, – kalbėjo klubo vadovas, karantino metu neatlygintinai transliavęs vaikams nuotolines treniruotes. Vaikams namuose teko ieškoti erdvesnių vietų, kad galėtų atlikti rodomas užduotis. Sportuoja po kelis šeimos vaikus

Dviejų atžalų, lankančių treniruotes, mama Jovita Košinskė sako, kad sužinoję apie rengiamas treniruotes tą pačią dieną nupirko riedučius ir kol kas nepraleido nė vienos treniruotės.Dviejų atžalų, lankančių treniruotes, mama Jovita Košinskė sako, kad sužinoję apie rengiamas treniruotes tą pačią dieną nupirko riedučius ir kol kas nepraleido nė vienos treniruotės.
„Mano sūnus nuo trejų su puse metų lanko ledo ritulį, dabar jam aštuoneri, ir mergytė pradėjo nuo trejų“, – pasakojo mama.

https://www.15min.lt/sportas/naujienos/ziemos-sportas