SHOWCASE U-14 ELEKTRĖNAI

SHOWCASE U-14  ELEKTRĖNAI
Paaiškėjo žaidėjai pakviesti į U-14 amžiaus grupės “Showcase” stovyklą
Išrinkti ledo ritulininkai, kurie lapkričio 3-4 dienomis Elektrėnuose pakviesti dalyvauti „Showcase“ stovykloje, kurioje dviejų amžiaus grupių žaidėjai parodys savo sugebėjimus treneriams bei kartu tobulės rungtyniaudami ir dalyvaudami seminaruose.
Į pirmąją „Showcase“ stovyklą pakviesti 74 U-14 amžiaus grupės žaidėjai bei 68 U-16 amžiaus grupės ledo ritulininkai. Sąrašai buvo sudaryti bendraujant su visomis Lietuvos ledo ritulio mokyklomis ir atsižvelgus į šiose amžiaus grupėse dirbančių trenerių rekomendacijas.
Stovykloje jaunieji ledo ritulininkai bus padalinti į keturias komandas. Stovyklos metu ledo ritulininkai ne tik sužais po dvi rungtynes, bet ir treniruosis ant žemės. Ledo ritulininkai bus stebimi ir vertinami asmeniškai.
Pirmoje stovykloje jaunieji ledo ritulininkai taip pat dalyvaus ir ledo ritulio teorijos paskaitoje. Ją žaidėjams praves treneris iš Latvijos Girts Ankipans, šiuo metu dirbantis „MOGO/LSPA“ klube, o prieš keletą sezonų vadovavęs KHL lygoje rungtyniavusiai Rygos „Dinamo“ komandai. Stovykloje taip pat bus ir fizinio parengimo bei čiuožimo treneriai.
Priminsime, kad iš viso bus surengti keturi „Showcase“ renginiai U-16 amžiaus grupėje ir dvi tokios peržiūros U-14 amžiaus grupėje. Geriausiai užsirekomendavę žaidėjai bus pakviesti atstovauti „Lietuva Select“ komandai tarptautiniame „Riga Cup“ turnyre.
Mūsų mokyklos auklėtiniai:
Domas Jakubėnas, Mykolas Rastenis, Aras Pocius, Bernardas Butkin, Faustas Žadeikis.