Stovyklos

Bendro fizinio parengimo (BFP)stovykla.2020-08-10/22
Vaikų grupės 2009m.-2011m
PIRMADIENIS  20/08/10d.Sausa treniruotè fizinis parengimas, treniruotès trūkmė 1val. Pradžia nuo 9.00val.iki 10.30val. Treniruotè ant ledo nuo 11.25val.-12.10val.
ANTRADIENIS 20/08/11d.Sausa treniruotė 9.00val.prie jūros.Treniruotės trūkmė 2val.
TREČIADIENIS 20/08/12d. Sausa treniruotè pradžia 9.00val., futbolas ,bendras fizinis parengimas treniruotės trūkmė 2val.Treniruotè su riedučiais 19.00val.-20.00val.
KETVIRTADIENIS 20/08/13d.2009m.-2010m.gim.vaikams Amber puck turnyras.Treniruotė prie jūros 9.00val.-10.30val.Treniruotė su riedučiais 19.00val.-20.00val.
PENKTADIENIS 20/08/14d.  2009/2010m.gim. vaikams.  Ledo ritulys 11.25val.  Sausa treniruotè 19.00val.Futbolas
LAISVA 20/08/15-16d.
Data 2020 08 17/22d. PC Akropolis,Klaipėda-Ledo arena
Ledo ritulininkų grupės:
GRUPĖ NR. 1– 2009 – 2010 gim.m. SPORTININKAI/ APRIBOJIMAS IKI 20 DALYVIŲ
GRUPĖ NR. 2  – 2012 – 2014 gim.m. SPORTININKAI/ APRIBOJIMAS IKI 20 DALYVIŲ
PROGRAMA: Ledo ritulio įgūdžiai,ritulio valdymo technika,čiuožimo technika, bendras fizinis pasirengimas, įvairūs žaidimai , ekskursija į Jūrų muziejų.
2020/08/17d.
1.Renkamès 9:00val.-9:30val.Dalyvių registracija.
2.Apšilimas 9:45val.-10:05val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Čiuožimo technikos įgūdžiai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:10val.Ritulio valdymo technika.
5.Sausa treniruotè 13:00val-14:00val.Bendras fizinis parengimas.
6.Pietūs 14:30val.-15:00val.
7.Treniruočių dienos pabaiga 15:15val.
2020/08/18d.
1.Renkamės 9:00val.-9:30val.Treniruotès  eigos aptarimas.
2.Apšilimas 9:45val.-10:05val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Čiuožimo technikos įgūdžiai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:10val.Ritulio valdymo technika.
5.Sausa treniruotè 13:00val-14:00val.Bendras fizinis parengimas.
6.Pietūs 14:30val.-15:00val.
7.Treniruočių dienos pabaiga 15:15val.
2020/08/19d.
1.Renkamės 9:00val.-9:30val.Treniruotès  eigos aptarimas.
2.Apšilimas 9:45val.-10:05val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Čiuožimo technikos įgūdžiai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:10val.Ritulio valdymo,metimo technika.
5.Sausa treniruotè 13:00val-14:00val.Bendras fizinis parengimas.
6.Pietūs 14:30val.-15:00val.
7.Treniruočių dienos pabaiga 15:15val.
2020/08/20d.
1.Renkamės 9:00val.-9:30val.Treniruotès  eigos aptarimas.
2.Apšilimas 9:45val.-10:05val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Ritulio valdymo technikos įgūdžiai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:10val.Ritulio,metimo technika,žaidimai.
5.Sausa treniruotè 13:00val-14:00val.Įvairūs žaidimai.
6.Pietūs 14:30val.-15:00val.
7.Treniruočių dienos pabaiga 15:15val.
2020/08/21d.
1.Renkamės 9:00val.-9:30val.Treniruotès  eigos aptarimas.
2.Apšilimas 9:45val.-10:05val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Ritulio metimo technikos įgūdžiai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:10val.Įvairios estafetės,ledo ritulys.
5.Sausa treniruotè 13:00val-14:00val.Įvairūs žaidimai.
6.Pietūs 14:30val.-15:00val.
7.Treniruočių dienos pabaiga 15:15val.
2020/08/22d.
1.Renkamės 9:00val.-9:15val.
2.Apšilimas 9:30val.-10:00val.
3.Treniruotè ant ledo 10:20val.-11:05val.Čiuožimo technikos,ritulio valdymo,metimo įgūdžių pratimai.
4.Treniruotè ant ledo 11:25val.-12:00val. Ledo ritulio žaidimas Balti-Mėlyni
5.12:00val.-12:10val.Fotosesija.
5.Išvyka į Jūrų muziejų 12:30val.