Saulės miestas NVLRL U13 B diviziono čempionatas

Lietuvos 13-mečių ledo pirmenybių B diviziono čempionate žaidžianti „Klaipėdos Baltijos“ B ekipa sekmadienį vyko į Šiaulius, kur susirėmė su „Šauliu“ B.
Pirmasis kėlinys neprognozavo lengvos uostamiesčio ekipos pergalės. 7-ąją min. buvo lygu 1:1, o po pirmųjų 15 min. Audriaus Kanclerio auklėtiniai pirmavo vos 2:1.
Kovos lemtis buvo nuspręsta antrajame kėlinyje, per kurį į šeimininkų tvirtovę įskriejo keturi „sviediniai“. Po pusvalandžio švieslentėje švytėjo svečiams malonūs skaičiai: „Šaulys“ B – „Klaipėdos Baltija“ B – 1:6.
Paskutiniajame kėlinyje jaunučiai iš pajūrio įtvirtino persvarą dar dviem taikliais metimais, galutinis rezultatas – 8:1.
Tarp nugalėtojų nesustabdomas buvo Aras Pocius, pelnęs net 5 įvarčius. Po sykį taikliai šovė Faustas Žadeikis, Domas Jakubėnas ir Bernardas Butkinas.