NVLRL 2018m.-2019m.Sezonas atidarytas Klaipėdoje

2018/2019metų NVLRL U-10  sezonas atidarytas!!!! Į Klaipėdą, atvyko kautis jaunieji ledo ritulininkai iš Vilniaus,Elektrėnų ir mūsų miesto dvi komandos.”Klaipėdos Baltijos” auklėtiniai pirmas rungtynes, žaidė su D.Kasparaičio mokyklos auklėtiniais.Rezultatu 8:3 laimėjo šio turo šeimininkai.Įvarčius mūsų komandai pelnė:V.Jasinevičiūtė 4,M.Montvydas 2,D.Ruškys 1,Kiril Dubovskij 1,Artiom Vasiljev 1.Sekančias rungtynes, teko žaisti su savo miesto komanda” HC Klaipėda”.Nors ir pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 1:1,bet antrame kėlinyje, “HC Klaipėda” ledo ritulininkai įrodė savo pranašumą,pelnydami be atsako dar 8 įvarčius.Mūų komandai įvartį pelnė K.Dubovskij.Na ir trečias rungtynes  susitiko su absoliučiais  turo favoritais, Geležiniu vilku.Svečiai 12:1 pranoko ,”Klaipėdos Baltija”auklėtinius.Mūsų komandai, paguodos įvartį pelnė D.Sokolovskij.Šiuo metu, turnyrinėje lentelėje ,”Klaipėdos Baltija” auklėtiniai, dalinasi  trim taškais ,penktą -šeštą vietomis su “Hockey Punks “ledo ritulininkais