Klaipėdoje auga talentinga ledo ritulininkė

Klaipėdoje auga talentinga ledo ritulininkė
Klaipėdoje auga talentinga ledo ritulininkė. Net visko matę švedai stebisi. Ko gero, Viltautė, kai užaugs žais moterų NHL lygoje. Švedijoje savo talentu žavėjo „Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulininkė V.Jasinevičiūtė.

„Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokyklos auklėtinė Viltautė Jasinevičiūtė ką moką turėjo progos pademonstruoti Švedijoje vykusioje mergaičių ledo ritulio stovykloje „Girls Power Camp“.

Į Kristinehamno miestą susirinko net 55-ios 2006–2008 metais gimusios jaunutės.

Stovyklautojų kasdien laukė trijų valandų treniruotės ant ledo, dviejų valandų bendro fizinio rengimo pratybos ir metimų lavinimo pamokos.

Mergaitės ne tik sportavo, laisvalaikio metu turėjo galimybių būti kartu, bendrauti, linksmai leisti laiką. Mokykloje puikiai išmokta anglų kalba klaipėdietei leido laisvai susikalbėti su treneriais ir naujomis draugėmis.

Pasak sportininkės tėvelio Rimanto Jasinevičiaus, „Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokykloje jo dukters įgytus įgūdžius jau pirmąją dieną įvertino treneriai ir stovyklos dalyvės.

Karlstado „Färjestad“ komandos atstovas Danielis Samuelssonas, organizavęs treniruotes, džiaugėsi klaipėdietės pastangomis pratybose ir įteikė atminimui simbolinius stovyklos marškinėlius.

Stovykla ir savaitė buvo baigta parodomosiomis varžybomis. V. Jasinevičiūtė buvo labai pastebima – įmušė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Tuo ji patvirtino, kad buvo viena geriausių tarp stovyklos dalyvių. Jaunosios ledo ritulininkės tėveliai dėkingi „Klaipėdos Baltijos“ mokyklos vadovui ir treneriui Audriui Kancleriui už puikiai ugdomus vaikus, jaunučius, garbingai atstovaujančius Lietuvai ir mokyklai tarptautiniuose turnyruose ir stovyklose.